wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Analogowe Rejestratory BCS 3

Kategorie

Producenci

Kontakt

Bestsellery

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Analogowe Rejestratory BCS

Data dodania: 20-07-2014  Rejestratory BCS to nowoczesne niedrogie rozwiązania dla praktycznie każdego systemu monitoringu. 
Rejestratory BCS to nowoczesne niedrogie rozwiązania dla praktycznie każdego systemu monitoringu. Wszystkie rejestratory z serii BCS wyposażone są w bardzo wydajne

 Rejestratory BCS to nowoczesne niedrogie rozwiązania dla praktycznie każdego systemu monitoringu. 
Rejestratory BCS to nowoczesne niedrogie rozwiązania dla praktycznie każdego systemu monitoringu. Wszystkie rejestratory z serii BCS wyposażone są w bardzo wydajne procesory medialne obrabiające i kodujące obraz w czasie rzeczywistym. Graficzny intuicyjny i bardzo rozbudowany w wiele przydatnych funkcji  system operacyjny został zbudowany w oparciu o jądro Linuxa, który zapewnia bardzo stabilną pracę i obsługę za pomocą myszki USB.

 
alt
   
Oprócz sterowania myszką możemy skorzystać z panelu 
przedniego rejestratora, który umożliwia podstawową obsługę urządzenia BCS DVR. Niektóre wersje rejestratorów (przeważnie wyższe modele  (BCS-0404HE-T , BCS-0804HF-S , BCS-0804HE-T, BCS-1604HF-S, BCS-3204LE-U, BCS-1604HT-4H, BCS-1604HE-U ) sa wyposażone na panelu przednim w  kółko Jog/Shuttle, ponadto w zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, który służy do sterowania rejestratorem na odległość. Jeżeli te rozwiązania są niewystarczające, za pomocą złącza RS232 można podłączyć klawiaturę sterującą rejestratorem, która również idelanie sprawdza się do sterowania kamerami Speed Dome.

 
Ponieważ rejestratory przewidziano do obsługi wielu użytkowników, utworzono bardzo elastycznie definiowane poziomy uprawnień, włącznie z dostępem do poszczególnych kamer i dozwoloną listą adresów IP. W zależności od przez sieć LAN. Za jej pomocą można w pełni sterować kamerami obrotowymi, rejestratorami BCS, macierzami sieciowymi, na duże odległości, a nawet wykonywać archiwizację nagrań przez wbudowany port USB. Rejestracja obrazu odbywa się na dyskach ATA (do 750 GB każdy) umieszczonych wewnątrz urządzenia, gdzie w zależności od typu uchwytu można umieścić ich nawet 8, lub w wersji z nagrywarką DVD – 6 dysków HDD. W przypadku modelu z 8 dyskami problemem może się wydawać archiwizacja nagrań, jednak pozostaje możliwość archiwizowania przez sieć LAN lub podłączenie zewnętrznych nośników pamięci czy nagrywarki DVD, podłączanych przez port USB.
 

W celu ograniczenia poboru prądu i generowania niepotrzebnego ciepła, został wbudowany system hibernacji aktualnie nieużywanych dysków, ponadto wybrane dyski mogą pracować jako kopia zapasowa w systemie RAID. Stylistyka wykonania panelu przedniego jest typowa dla urządzeń profesjonalnych, a konstrukcja wewnątrz wygląda bardzo solidnie, jednocześnie uwzględniając potrzebę szybkiej modyfikacji połączeń i wymiany dysków.
System operacyjny urządzenia oparty jest na systemie LINUX, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo wysoką stabilnością. Dzięki pracy w trybie pentaplex możliwy jest jednoczesny podgląd, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizacja i dostęp zdalny.
Dodatkową ogromną zaletą która wyróżnia rejestratory BCS od konkurencji, jest całkowita niezależność kanałów pod każdym względem (indywidualne ustawianie dla każdego, rozdzielczości i prędkości zapisu a także niezależność detekcji ruchu). Ponadto rejestratory doskonale współpracują z kamerami obrotowymi BCS, które mogą być również sterowane myszką podłączoną do rejestratora!

  
Rejestratory BCS występują w wielu wersjach, co pozwala dobrać idealny rejestrator do swoich potrzeb, Najprostsze modele w standardzie oferują :
Wyjście VGA, obsługę 1 dysku HDD do 2TB, wyjście Video, 4 kanały audio, 2x wyjście USB do zgrywania materiału video i obsługi rejestratora za pomocą myszki, bogate w wiele funkcji menu rejestratora, rozdzielczość zapisu D1 czyli 704x576 pikseli przy zapisie 6 kl/s na każda kamerę.
Graficzny kalendarz nagrań, 
 detekcję ruchu wzbogaconą o wiele poziomów czułości, oraz ustawianie dowolnych obszarów detekcji ruchu dla każdej kamery,
Podgląd przez Internet za pomocą przeglądarki oraz dedykowanego programu PSS
Oprogramowanie PSS umożliwiające połączenie się z wieloma modelami rejestratorów i kamer IP BCS (podłączonymi do sieci w wielu miejscach na świecie) i wyświetlenie Az do 64 kamer z wielu miejsc na jednym ekranie jednocześnie.
Zdalny podgląd wyszukiwanie i odtwarzanie materiału przez Internet, a także sciąganie materiału na dysk przez sieć /Internet.
Rozbudowana funkcja użytkowników i praw dostępu umożliwia stworzenie kont o różych uprawnieniach dla wielu osób logujących się lokalnie lub zdalnie do rejestratora.
Funkcja „nadpisywania” odpowiada za nagrywanie materiału w pętli, czyli po zapełnieniu dysku najstarsze nagrania są zastępowane nowymi obrazami z kamer, co powoduje że zawsze mamy dostęp do możliwie najodleglejszych zapisów,.
Pentaplex – wielozadaniowość rejestratorów BCS jest na bardzo wysokim poziomie zapewniającym komfortowe odtwarzanie nagrań oraz podgląd i odtwarzanie przez sieć podczas gdy rejestrator cały czas nagrywa bieżące obraz z kamer.
Do każdego rejestratora BCS otrzymamy pilota zdalnego sterowania , mysz USB, oraz polskojęzyczną pełna instrukcję.
Wyszukiwanie nagrań z kamer za pomocą graficznego kalendarza, po czasie, alarmie zdarzeniu, detekcji ruchu
Zaawansowane opcje terminarza, umożliwiające łatwe skonfigurowania planu nagrań na cały tydzień za pomocą 6 róznych okresów różnych typów zdarzeń i kamer.
Możliwość ustawiania różnych parametrów zapisu dla każdej kamery, a do dyspozycji mamy wybór rozdzielczości zapisu od CIF do D1,  ilość klatek na sekundę dla każdej kamery od 1 do 25 kl/s  (max. 6 kl/s dla kamery w modelach podstawowych) poziom kompresji, oraz bitrate dla kamery, dowolnie możemy też ustawić parametry dla  2 strumienia który może nam posłużyć do transmisji przy słabym łączu przez Internet, zachowując wysokie parametry zapisu obrazu z kamer lokalnie na rejestratorze.
Ustawienia kolorów:
We wszystkich rejestratorach BCS możemy ustawić parametry  obrazu dla każdej kamery ( jasność, kontrast, nasycenie kolorów, barwa i czułość) bardzo ciekawą funkcją jest możliwość ustawienia  2 schematów dla określonych pór dnia, co umożliwia rozjaśnienie kamery w godzinach nocnych i zwiększenie kontrastu kamery w słońcu.
 
 
 
Do funkcji dodatkowych dostępnych w rejestratorach bardziej rozbudowanych możemy zaliczyć
- obsługę do 4 a nawet 8 dysków HDD SATAII (do 2 TB każdy)
-  Wyjście HDMI z obsługą rozdzielczości 1080p
-25 kl/s w rozdzielczości D1 na każdą kamerę
Port RS do sterowania kamerami obrotowymi
Port RS do podłączenia pulpitu sterującego, lub klawiatury sterującej BCS.
Wejścia alarmowe,
8/16 wejść audio
Oprogramowanie PSS...

 
 
Podgląd obrazu przy pomocy urządzeń mobilnych...
Do rejestratorów BCS zostały stworzone aplikacje do monitoringu przy pomocy Apple iPhone, BlackBerry oraz  telefonów z systemem Symbian lub WindowsCE.

 
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Pobieranie danych...